Fotografické služby – Venkovní portrétní focení

Venkovní portrétní focení jednotlivců, párů, kamarádů, zamilovaných dvojic, těhotenské focení budoucích maminek s partnerem atd. Můžeme se v rámci focení jen tak projít parkem, zavítat do přírody, můžeme fotit v ulicích a zajímavých zákoutích města, můžeme fotit civilně, nebo se pokusit o nějaké „umění“. Zakládám si na osobním a přátelském přístupu a atmosféře. Jsem rád, když jsou lidé milí a ochotní se fotit. Nejdůležitější pro mě je, aby „na place“ panovala pohoda a dobrá nálada.

Venkovní portrétní focení může probíhat především v okresech Kolín, Kutná Hora a Nymburk, ve městech jako Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Nymburk, Čáslav, Český Brod, Kostelec nad Černými lesy, Kouřim apod., ale po dohodě mohu i jinde.

Ceník venkovního focení

Pro venkovní portrétní focení je vám k dispozici základní cenový balíček, v rámci něhož obdržíte 10 upravených snímků v elektronické podobě (JPEG soubory). Základní balíček zahrnuje focení v jedné lokalitě s maximálně třemi dospělými osobami. Je-li vás víc nebo chcete rovnou více snímků, využijte prosím rozšířený cenový balíček. Chcete-li spíše zaznamenat průběh nějaké události, zvolte balíček Reportáž.

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCenaPočet osob
Základnído 1 hodiny101300 Kč (+ cestovné, je-li účtováno), každý další upravený snímek nad rámec balíčku 100 Kčmax. 3 dospělí, max. 4 osoby celkem
Rozšířenýdo 1-2 hodin151800 Kč (+ cestovné, je-li účtováno), každý další upravený snímek nad rámec balíčku 100 Kč
Reportáždle domluvyreprezentativní výběr z událostiprvní hodina focení 2500 Kč, každá další započatá hodina mé přítomnosti +1000 Kč (+ cestovné, je-li účtováno)

Další informace o venkovním focení

Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. V případě venkovního focení mimo Kolín mohu účtovat cestovné, jehož výši dohodneme individuálně předem. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat). Neupravené snímky neposkytuji. Pro více informací si prosím přečtěte Jak to probíhá.

Zaujala vás moje nabídka? Kontaktujte mě →