Nabídka fotografické spolupráce (TFP)

Nabízím fotografickou spolupráci dívkám, ženám či párům pro vzájemné rozšíření fotografického portfolia formou TFP. Spolupráce by v našem případě probíhala formou portrétního focení venku nebo v ateliéru. Na stylu se můžeme domluvit – vyfotím vás klidně ve skafandru omotané vánočním řetězem, budete-li si to přát. 🙂 Důležité pro mě je, aby vznikly snímky, které se nikdo z nás nebude stydět prezentovat na veřejnosti. Nabídku mohou využít např. začínající modelky k pořízení profilových fotek apod.

TFP (= time for portfolio) je forma spolupráce, v rámci níž všichni zúčastnění obětují svůj volný čas a získávají díky ní zdarma snímky do svých portfolií a nové fotografické zkušenosti ve svém vývoji. Tyto snímky mohou pak obě strany nezávisle a bez omezení využívat ke své prezentaci a propagaci na webu, sociálních sítích, v tisku apod.

NEJEDNÁ SE o erotické focení, akty ani nic podobného, nabídka je zcela seriózní. Nejdůležitější pro mě je, aby vás focení bavilo a abychom si vzájemně sedli a spolupráce byla pohodová, přátelská a příjemná. Rozhodně nestojím o nějaké nespolehlivé slečny nebo vypočítavé lidi, kteří chtějí jen ušetřit za fotografa.

Podotýkám, že nejde ani o neobratný pokus o seznámení, neboť jsem šťastně ženat 🙂 Spolupráci můžeme kdykoli ukončit.

Pokud vás tato nabídka zaujala, neztrácejme čas a kontaktujte mě.