Nabídka fotografické spolupráce (TFP)

Rád navážu fotografickou spolupráci s dívkami a ženami (např. začínajícími modelkami) či páry pro vzájemné rozšíření fotografického portfolia formou TFP.

TFP (= time for portfolio) je forma spolupráce, kdy oba zúčastnění (fotograf i modelka) pracují ve svém volném čase bez nároku na honorář a získávají díky této spolupráci zdarma několik nových snímků do svých portfolií a také cenné fotografické zkušenosti ve svém kariérním vývoji. Tyto snímky mohou pak obě strany nezávisle a bez omezení využívat ke své prezentaci a propagaci na webu, sociálních sítích, v tisku apod.

Spolupráce by v našem případě probíhala formou portrétního focení venku nebo v ateliéru. Nejdůležitější pro mě je, aby vás focení bavilo a abychom si vzájemně sedli a spolupráce byla pohodová, přátelská a příjemná. Rozhodně nestojím o nějaké nespolehlivé slečny nebo vypočítavé lidi, kteří chtějí jen ušetřit za fotografa.

NEJEDNÁ SE o erotické focení, akty ani nic podobného, nabídka je zcela seriózní. Spolupráci můžeme kdykoli ukončit. Podotýkám, že nejde ani o neobratný pokus o seznámení, neboť jsem šťastně ženat 🙂

Pokud vás tato nabídka zaujala, neztrácejme čas a kontaktujte mě.