Fotografické služby – venkovní a ateliérové focení

Věnuji se hlavně venkovnímu portrétnímu focení, ale nebráním se ani focení ve fotoateliéru. Zakládám si na osobním a přátelském přístupu a pohodové atmosféře. Chápu, že pro mnoho lidí může být focení stresující – fotograf je pro ně neznámý člověk, nevědí, co je čeká atd. Není se ale čeho bát. Nemusíte mít strach, že nejste fotogeničtí, že nebudete vědět, jak stát, jak se tvářit, co s rukama. Focení nemusí být nepříjemná zkušenost. Nejdůležitější je pohoda a dobrá nálada. Tím příjemnější celé focení bude a tím lepší vzniknou snímky a bude na co s úsměvem vzpomínat.

Venkovní focení

Venkovní focení jednotlivců, párů, kamarádů, zamilovaných dvojic, rodin s dětmi, těhotenské focení budoucích maminek s partnerem atd. Může probíhat v okresech Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Praha-východ, ve městech jako Kolín, Český Brod, Kostelec nad Černými lesy, Kouřim, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Čelákovice, Lysá nad Labem, Poděbrady, Nymburk, Kutná Hora, Čáslav, Praha apod.

Můžeme se jen tak projít a fotit v ulicích města, v přírodě, mohu vás fotit během rodinné vycházky, vyjížďky s kočárkem, sportovní aktivity, zdokumentovat koníček, kterému se věnujete apod. Můžeme fotit civilně, nebo se pokusit o nějaké “umění”.

Ateliérové focení

Ateliérové focení probíhá ve fotoateliéru v Kolíně. Službu můžete využít pro portrétní focení jednotlivců a párů, přátel, rodinné focení, těhotenské focení budoucích maminek (s partnerem) atd.

Ceník

Pro venkovní i ateliérové focení je vám k dispozici základní cenový balíček, v rámci něhož obdržíte 10 upravených snímků v elektronické podobě (JPEG soubory). Základní balíček zahrnuje focení v jedné lokalitě s maximálně třemi dospělými osobami. Je-li vás víc, využijte prosím rozšířený cenový balíček.

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCenaPočet osob
Základnícca 1 hodina101200 Kč, každý další upravený snímek nad rámec balíčku 100 Kčmax. 3 dospělí
Rozšířenýcca 1-2 hodiny101500 Kč, každý další upravený snímek nad rámec balíčku 100 Kč4 dospělí a více

Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. V případě venkovního focení mimo Kolín mohu účtovat cestovné, jehož výši dohodneme individuálně předem. Pro více informací si prosím přečtěte Jak to probíhá.

Nad rámec balíčků si můžete dle ceníku vybrat libovolné množství dalších upravených snímků (+100 Kč/snímek). Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku. Neupravené snímky neposkytuji.

Zaujala vás moje nabídka? Kontaktujte mě →