Fotografické služby – venkovní a ateliérové focení

Věnuji se hlavně venkovnímu portrétnímu focení, ale nebráním se ani focení ve fotoateliéru. Zakládám si na osobním a přátelském přístupu a pohodové atmosféře. Jsem rád, když mi při focení lidé důvěřují, jsou milí, komunikativní, trpěliví a ochotní se fotit, nebojí se navázat kontakt. Chápu, že pro mnoho lidí může být focení stresující – fotograf je pro ně neznámý člověk, nevědí, co je čeká atd. Není se ale čeho bát. Nemusíte mít strach, že nejste fotogeničtí, že nebudete vědět, jak stát, jak se tvářit, co s rukama. Focení nemusí být nepříjemná zkušenost. Nejdůležitější je pohoda a dobrá nálada.

Venkovní focení

Venkovní focení jednotlivců, párů, kamarádů, zamilovaných dvojic, rodin s dětmi, těhotenské focení budoucích maminek s partnerem atd. Můžeme se jen tak projít a fotit v ulicích města, v přírodě, mohu vás fotit během rodinné vycházky, vyjížďky s kočárkem, sportovní aktivity, zdokumentovat koníček, kterému se věnujete apod. Můžeme fotit civilně, nebo se pokusit o nějaké “umění”.

Focení může probíhat ve městech jako Kolín, Český Brod, Kostelec nad Černými lesy, Kouřim, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Čelákovice, Lysá nad Labem, Poděbrady, Nymburk, Kutná Hora, Čáslav apod.

Ceník venkovního focení

Pro venkovní focení je vám k dispozici základní cenový balíček, v rámci něhož obdržíte 10 upravených snímků v elektronické podobě (JPEG soubory). Základní balíček zahrnuje focení v jedné lokalitě s maximálně třemi dospělými osobami. Je-li vás víc nebo chcete rovnou více snímků, využijte prosím rozšířený cenový balíček. Chcete-li spíše zaznamenat nějakou událost, zvolte balíček Reportáž.

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCena
Základnído 1 hodiny101200 Kč, každý další upravený snímek nad rámec balíčku 100 Kč
Rozšířenýdo 1-2 hodin201800 Kč, každý další upravený snímek nad rámec balíčku 100 Kč
Reportáždle domluvydle domluvyprvní hodina focení 2500 Kč, každá další započatá hodina focení +1000 Kč, každý další upravený snímek nad rámec balíčku 100 Kč

Ateliérové focení

Ateliérové focení probíhá ve fotoateliéru v Kolíně. Službu můžete využít pro portrétní focení jednotlivců a párů, přátel, těhotenské focení budoucích maminek (s partnerem) atd. Focení je vhodné pro maximálně čtyři osoby (kvůli velikosti ateliéru), větší skupiny fotím pouze venku.

Ceník ateliérového focení

Pro ateliérové focení je vám k dispozici základní cenový balíček, v rámci něhož obdržíte 10 upravených snímků v elektronické podobě (JPEG soubory).

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCenaPočet osob
Základnícca 1 hodina101400 Kč, každý další upravený snímek nad rámec balíčku 100 Kčmax. 3 dospělí, max. 4 osoby celkem

Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. V případě venkovního focení mimo Kolín mohu účtovat cestovné, jehož výši dohodneme individuálně předem. Pro více informací si prosím přečtěte Jak to probíhá.

Nad rámec balíčků si můžete dle ceníku vybrat libovolné množství dalších upravených snímků (+100 Kč/snímek). Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku. Neupravené snímky neposkytuji.

Zaujala vás moje nabídka? Kontaktujte mě →