Fotografické služby a ceny

Věnuji se hlavně venkovnímu portrétnímu focení, ale nebráním se ani focení v ateliéru. Zakládám si na osobním a přátelském přístupu, příjemné atmosféře a pohodové spolupráci. Nemám rád neupřímné a nafoukané lidi, které focení nebaví.

Venkovní focení

Venkovní focení jednotlivců, párů, rodin s dětmi, těhotenské focení budoucích maminek s partnerem atd. Může probíhat v okresech Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Praha-východ, ve městech jako Kolín, Český Brod, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Čelákovice, Lysá nad Labem, Kutná Hora, Poděbrady, Nymburk, Čáslav apod., v ulicích města, v přírodě, civilní portrétní focení, “umělecké” focení…

Ateliérové focení

Ateliérové focení probíhá ve fotoateliéru v Kolíně (ul. Legerova 183). Službu můžete využít pro portrétní focení jednotlivců a párů, přátel, rodinné focení, těhotenské focení budoucích maminek (s partnerem) atd.

Ceník

Pro venkovní i ateliérové focení je vám k dispozici základní cenový balíček, v rámci něhož obdržíte 10 upravených snímků v elektronické podobě (JPEG soubory). Základní balíček zahrnuje focení v jedné lokalitě s maximálně třemi dospělými osobami. Je-li vás víc, využijte prosím rozšířený cenový balíček.

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCenaPočet osob
Základnícca 1 hodina101200 Kč, každý další upravený snímek nad rámec balíčku 100 Kčmax. 3 dospělí
Rozšířenýcca 1-2 hodiny101500 Kč, každý další upravený snímek nad rámec balíčku 100 Kč4 dospělí a více

Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. V případě venkovního focení mimo Kolín a okolí účtuji cestovné, jehož výši dohodneme individuálně předem. Pro více informací si prosím přečtěte Jak to probíhá.

Nad rámec balíčků si můžete dle ceníku vybrat libovolné množství dalších upravených snímků (+100 Kč/snímek). Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku. Neupravené snímky neposkytuji.