Fotografické služby – Školní a třídní focení

Nabízím ročníkové školní focení jednotlivých tříd a portrétů dětí a studentů, a to pro všechny typy škol (mateřské školy, základní školy, střední školy…). Focení může proběhnout v interiéru i exteriéru, každopádně nejsem příznivec strnulého pózování žáků na švédských lavicích v tělocvičnách ani focení na papírovém pozadí s ateliérovými světly. Jsem raději, když školní focení probíhá v přirozeném prostředí, ideálně venku, na školní zahradě nebo jinde, v uvolněné a hravé atmosféře. V případě menších dětí z mateřských nebo základních škol se k vám mohu např. připojit na školním výletě a provést třídní focení v jeho rámci. Nabízím i focení venkovních školních akcí (dětské dny apod.).

Zakládám si na osobním a přátelském přístupu. Nejdůležitější pro mě je, aby „na place“ panovala pohoda a dobrá nálada.

Školní focení může probíhat především v okresech Kolín, Kutná Hora a Nymburk, ale po dohodě i jinde. Dojedu do jakékoli zapadlé vesničky a vyfotím jakoukoli venkovskou malotřídku, nad kterou by jiní fotografové ohrnuli nos.

Ceník školního focení

Výstupem školního ročníkového focení a focení školních portrétů jsou papírové fotografie různých formátů dle vašeho přání. Cena fotografií již zahrnuje moje náklady (samotné focení, cestovné, čas potřebný na zpracování a úpravy, poštovné, manipulační poplatky ad.), a předpokládá proto určitý minimální odběr fotografií, aby pro mě focení nebylo prodělečné. V případě menšího než minimálního odběru se cena za kus adekvátně zvyšuje nepřímou úměrou (čím méně fotek, tím dražší). V případě většího než minimálního odběru zůstává stejná.

Jednotlivé formáty je samozřejmě možné kombinovat, v tom případě bude minimální odběr stanoven individuálně.

Orientační ceny školních fotografií běžných formátů

Rozměr fotky (cm)Vhodné proCenaMinimální odběr fotografií
10 x 15jednotlivé portréty20 Kč120 ks
13 x 18jednotlivé portréty, menší skupinky25 Kč110 ks
15 x 21celotřídní fotky o menším počtu žáků30 Kč100 ks
18 x 24celotřídní fotky (optimální rozměr)45 Kč90 ks
20 x 30celotřídní fotky ve velkém formátu90 Kč40 ks

Pro více informací si prosím přečtěte Jak to probíhá. Pokud vám nevyhovují moje podmínky, oslovte prosím jiného fotografa.

Zaujala vás moje nabídka? Kontaktujte mě →