Fotografické služby – Profesní business portrét

Pořízení profesního business portrétu pro účely vašeho podnikání nebo činnosti – životopis, webové stránky, profily na sociálních sítích apod. Focení může proběhnout venku, v interiéru nebo fotoateliéru, pořídit můžeme formální i neformální portréty. Služba je určena pro jednotlivce a malé firmy, nejedná se o hromadné focení desítek zaměstnanců. Při focení si zakládám na osobním a přátelském přístupu. Nejdůležitější pro mě je, aby „na place“ panovala pohoda, dobrá nálada a tvůrčí atmosféra.

Co je před focením důležité

Zamyslete se prosím, pro jaký účel bude váš portrét sloužit a v jakém kontextu se bude objevovat. Potřebujete-li snímek do propagačních materiálů nebo na svůj web, konzultujte věc předem s vaším grafikem a nechte si poradit, jak by dle jeho názoru měl portrét vypadat. Má být formální, nebo neformální? Na výšku, nebo na šířku? Do jaké barvy by mělo být laděno oblečení? Jaké má být pozadí? Kolik volného prostoru má kolem vás být, aby portrét bez problémů zapadl do grafického návrhu? Důležitou roli může hrát i zdánlivá maličkost, např. zda má být hlava otočená doprava, nebo doleva atd.

Ceník business focení

Pro focení profesního business portrétu je vám k dispozici základní cenový balíček, v rámci něhož obdržíte 5 upravených snímků v elektronické podobě (JPEG soubory).

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCena
Základnícca 1 hodina51500 Kč (+ cestovné, je-li účtováno), každá další hodina focení 1000 Kč, každý další upravený snímek nad rámec balíčku 200 Kč

Další informace o portrétním business focení

Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. V případě focení mimo Kolín mohu účtovat cestovné, jehož výši dohodneme individuálně předem. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat). Neupravené snímky neposkytuji. Pro více informací si prosím přečtěte Jak to probíhá.

Zaujala vás moje nabídka? Kontaktujte mě →