Fotografické služby – Profesní business portrét

Pořízení profesního business portrétu pro účely vašeho podnikání nebo činnosti – životopis, propagační účely, plakáty, webové stránky, profily na sociálních sítích apod. Focení může proběhnout venku, v interiéru nebo fotoateliéru, pořídit můžeme formální i neformální portréty. Služba je určena pro jednotlivce a malé firmy, nejedná se o hromadné focení desítek zaměstnanců. Při focení si zakládám na osobním a přátelském přístupu. Nejdůležitější pro mě je, aby „na place“ panovala pohoda, dobrá nálada a tvůrčí atmosféra.

Ceník business focení

Pro focení profesního business portrétu je vám k dispozici základní cenový balíček, v rámci něhož obdržíte 5 upravených snímků v elektronické podobě (JPEG soubory).

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCena
Základnícca 1 hodina51500 Kč (+ cestovné, je-li účtováno), každá další hodina focení 1000 Kč, každý další upravený snímek nad rámec balíčku 200 Kč

Další informace o portrétním business focení

Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. V případě focení mimo Kolín mohu účtovat cestovné, jehož výši dohodneme individuálně předem. Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat). Neupravené snímky neposkytuji. Pro více informací si prosím přečtěte Jak to probíhá.

Zaujala vás moje nabídka? Kontaktujte mě →