Fotografické služby – Focení rodinných oslav a akcí

Nabízím focení na vašich rodinných oslavách, příbuzenských sešlostech a podobných akcích. Mohu přijet fotit k vám domů, na zahradu, do restaurace či jiné lokality, kde se rodinná akce koná. Rozsah a podoba focení záleží na domluvě, můžu např. dorazit a vyfotit pouze skupinky oslavenců, nebo mohu být přítomen po celou dobu akce a zachytit její průběh formou reportáže a různých momentek, nebo něco mezi tím. Službu nabízím především v okresech Kolín, Kutná Hora a Nymburk, ale po dohodě mohu i jinde.

Tak jako u jiného typu focení, i zde je pro mě na prvním místě osobní, přátelská a pohodová atmosféra při focení. Jsem rád, když jsou lidé milí a příjemní, neostýchají se kvůli mé přítomnosti. Mým cílem rozhodně není akci jakkoli negativně narušit. Nejdůležitější pro mě je, aby „na place“ panovala pohoda a dobrá nálada.

Ceník focení rodinných oslav

Pro rodinné oslavy a akce je vám k dispozici rozšířený cenový balíček, v rámci něhož obdržíte 15 upravených snímků v elektronické podobě (JPEG soubory). Chcete-li spíše zaznamenat průběh události, momentky apod., zvolte balíček Reportáž.

BalíčekOrientační doba foceníPočet snímkůCena
Rozšířenýdo 1-2 hodin151800 Kč (+ cestovné, je-li účtováno), každý další upravený snímek nad rámec balíčku 100 Kč
Reportáždle domluvyreprezentativní výběr z událostiprvní hodina focení 2500 Kč, každá další započatá hodina mé přítomnosti +1000 Kč (+ cestovné, je-li účtováno)

Další informace o focení rodinných oslav

Cenu služby zaplatíte hotově v den focení. V případě focení mimo Kolín mohu účtovat cestovné, jehož výši dohodneme individuálně předem. Pro více informací si prosím přečtěte, jak focení probíhá (zároveň obchodní podmínky).

Nad rámec balíčků si můžete dle ceníku vybrat libovolné množství dalších upravených snímků (+100 Kč/snímek). Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku (je možné objednat). Neupravené snímky neposkytuji.

Zaujala vás moje nabídka? Kontaktujte mě →